• Karty inspiracyjne - teksty ikoniczne.

30.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Zostaw telefon

Karty inspiracyjne

Nasz zestaw edukacyjnych kart został stworzony z myślą o uczniach, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności analityczne i argumentacyjne.

Zestaw zawiera 40 dwustronnych kart oraz 6 propozycji wykorzystanie tego materiału (w tym dwie rutyny myślenia krytycznego).

Co znajdziesz w zestawie:

  1. Obrazy lub ich fragmenty: Na pierwszej stronie każdej karty znajduje się obraz lub jego fragment. Obrazy te stanowią wizualne reprezentacje różnych aspektów literatury, takie jak motywy, wątki, toposy, symbole i wiele innych. Są one nie tylko piękne, ale także inspirujące.

  2. Pytania do analizy literackiej: Na drugiej stronie każdej karty umieściliśmy pytania związane z obrazem lub jego interpretacją. Pytania te są starannie dobrane, aby prowadzić do głębszej analizy tekstu kultury.

Zestaw edukacyjnych kart inspiracyjnych można wykorzystać do samodzielnej, indywidualnej pracy ucznia na lekcji. Podajemy jednak sześć innych propozycji wykorzystania tego materiału. Jesteśmy pewne, że Wy także znajdziecie swoje ciekawe sposoby na pracę z tym materiałem!

Materiał do samodzielnego wydruku (PDF). Karty należy wdrukować dwustronnie (obraz + pytania do niego na odwrocie). Warto karty zalaminować!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie