Kup zeszyt TUTAJ!Zeszyt został stworzony z myślą o elastycznym podejściu do nauki. Zarówno uczniowie pracujący w domu, jak i nauczyciele prowadzący lekcje, znajdą w nim cenne narzędzia do analizy i interpretacji wybranych utworów. Propozycje metodyczne obejmują nie tylko same wiersze Przerwy-Tetmajera, ale także fragmenty dzieł takich autorów, jak Arthur Schopenhauer, Wincent Korab Brzozowski czy Stanisław Przybyszewski, co dodatkowo wzbogaca doświadczenie czytelnicze.

Bogactwo tematów do zgłębiania

Zeszyt obejmuje szereg tematów, które pomagają zrozumieć i odkryć różne aspekty twórczości Przerwy-Tetmajera. Od lirycznego impresjonisty po dekadenta, od pejzażu dekadenckiej liryki po tematy erotyczne i obrazoburcze. Propozycje wypracowań, karty argumentu oraz karty kontekstów przygotowują do egzaminu maturalnego zgodnie z formułą obowiązującą od 2023 roku.

Samodzielność i różnorodność opracowania

Zeszyt umożliwia samodzielną pracę ucznia, inspirując go do tworzenia własnych notatek w sposób kreatywny. Graficzne elementy, takie jak tabele, mapy pamięci, osie czasu czy notatki z luką, sprawiają, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale także fascynująca.

Odpowiedzi w zeszycie – 56 stron gotowych materiałów

Zeszyt nie tylko prowadzi, ale także dostarcza gotowych odpowiedzi, co sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Całość liczy imponujące 56 stron, a materiał jest dostępny w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku.


Jeśli nie masz pomysłu na lekcje z poezją Przerwy-Tetmajera, a chcesz pracować w sposób kompleksowy, ciekawy i dostosowany do najnowszych wymagań maturalnych, nasz zeszyt lekturowy jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odkrywania literackich światów razem z nami!
Kup zeszyt TUTAJ!