KUP TUTAJ!

Witajcie Czytelnicy!

Dziś chciałbym podzielić się z Wami niezwykłym zestawem materiałów, które przeniosą Waszych uczniów w fascynujący świat "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupéry’ego. Karty pracy, które mam zaszczyt przedstawić, są jak magiczny klucz otwierający drzwi do głębokich refleksji, kreatywności i zrozumienia tej niezwykłej lektury.

1. Inspirujące Karty Cytatów: W zestawie znajdują się aż trzy typy dwustronnych kart inspiracyjnych z cytatami, utrzymane w różnych stylach, które w sumie tworzą imponującą kolekcję 68 sztuk. To nie tylko słowa, ale prawdziwe kawałki mądrości, które zainicjują dyskusje i pobudzą wyobraźnię uczniów.

2. Kartografia Wszechświata - Planety: Wędrując po stronach tego materiału, odkryjecie fascynującą kartografię wszechświata znanego z "Małego Księcia".

3. Karty do Pracy z Tekstem: Karty te są niezbędnym narzędziem, które pomogą uczniom zgłębić treść "Małego Księcia". Zadania i pytania na kartach doskonale poprowadzą ich przez różne aspekty historii, sprawiając, że lektura stanie się prawdziwą przygodą.

4. Karty do Ćwiczeń Redakcyjnych: Doskonalenie umiejętności redakcyjnych może być nie tylko skuteczne, ale także zabawne! Te karty dostarczą ćwiczeń, które rozbudzą zainteresowanie uczniów, jednocześnie pomagając w rozwijaniu zdolności językowych.

5. Teatrzyk Cieni: Wspaniała koncepcja dla klasowej zabawy! Teatrzyk cieni pozwala uczniom dosłownie wkroczyć w świat "Małego Księcia", ożywiając historię.

Materiał PDF do Samodzielnego Wydruku: Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem, jest fakt, że całość tego niesamowitego zestawu znajduje się w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku. Aż 80 stron gotowych do użycia, co daje nieograniczone możliwości korzystania z nich!

Podsumowując, te karty pracy to nie tylko narzędzia edukacyjne. To klucz do otwarcia drzwi do wyobraźni, refleksji i głębokiego zrozumienia jednej z najpiękniejszych lektur wszech czasów. Dajcie swoim uczniom szansę na odkrycie nowych wymiarów "Małego Księcia" dzięki tym fascynującym materiałom!
KUP TUTAJ!