Oczywiście wiesz, że pisząc opowiadania, dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i umiejętności pisarskie. Ale może nie masz pomysłów na to, jak rozpisać dzieci w Twojje klasie? Przychodzimy z pomocą - darmowe karty pracy zawierające ciekawą grafikę oraz zestaw pytań (czas akcji, miejsce akcji, bohater, akcja), które poprowadzą Twoich uczniów i uczennice! Dzięki nim dzieci mogą eksperymentować z różnymi rodzajami opowiadań, budować postacie i świat przedstawiony, a także doskonalić swój styl pisania.


Darmowe karty pracy można wydrukować i wykorzystać zarówno w klasie, jak i w domu, aby wspierać rozwój umiejętności pisarskich dzieci w sposób kreatywny. Zestaw zawiera aż 20 propozycji - dla każdego ucznia inna grafika!


Dzięki tym kartom pracy pisanie opowiadań staje się nie tylko edukacyjną przygodą, ale również zabawą, która rozwija kreatywność i wyobraźnię dzieci. Zapraszam do skorzystania z tych darmowych zasobów i do odkrywania wspaniałego świata pisania opowiadań w szkole podstawowej!POBIERZ MATERIAŁ TUTAJ!